ستاد دیه استان فارس
جمعه 1 اردیبهشت 1402
18:01
1355استان فارس از ستاد های دیه پیشرو پیشتاز کشور است


به گزارش روابط عمومی ستاددیه فارس ؛ علی شمس مدیرعامل ستاددیه کشور طی سفر به شیراز در جمع خبرنگاران اعلام کرد :استان فارس از ستاد های دیه پیشرو پیشتاز کشور است. 

علی شمس مدیرعامل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان غیر عمد کشور در سفر یک روزه خود به استان فارس در جمع مدیر نمایندگی و کارکنان ستاد دیه استان حضور یافت و پیرامون برنامه‌ها و اولویت‌های راهبردی این ستاد با آنان به گفتگو پرداخت.

علی شمس پس از استماع گزارش ، صحبت ها، نظرات و پیشنهادات مدیر و کارکنان ستاد دیه استان فارس با تاکید بر اینکه ستاد دیه این استان در اجرای برنامه‌های و اهداف ستاد دیه کشور پیشرو و پیشتاز است گفت: توسعه خدمات و توانمندسازی منابع انسانی و آموزش مستمر آنان در راستای ارتقا خدمت رسانی به مردم و گروه هدف که نیازمند و محقق حمایت و مساعدت هستند از اولویت‌های ستاد دیه کشور است.

وی با تاکید بر اینکه به منظور شتاب بخشیدن به روند اقداماتستاد دیه سامانه مکانیزه با پوشش امور اداری، مالی، شاخصهای خدمت رسانی و ... طراحی و در فروردین ماه سال جاری به صورت نهایی در استان به اجرا گذاشته خواهد شد گفت: با فعالسازی این سامانه شاهد شتاب بخشی به روند پیگیری برنامه ها در کشور و استانها و بروز بودن اطلاعات پرونده ها خواهیم بود.

در این نشست اسحاق ابراهیمی مدیر کل زندانها و مدیرنمایندگی ستاد مردمی دیه استان فارس با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این ستاد بر آمادگی بیش از پیش استان به منظور اجرای طرح های ابتکاری و تحولی در راستای خدمت رسانی به گروه هدف و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد تاکید کرد.