ستاد دیه استان فارس
پنجشنبه 17 خرداد 1403
8:04
23محمدمهدی کیانی

کمک 2 میلیارد 10 میلیون ریالی خیرین « بوانات »در جشن گلریزان فارس


مطابق سنت همه ساله ، جشن گلریزان در مرکز استان و شهرستان بوانات برگزار گردید ،

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه فارس ، اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانها و مدیر ستاددیه استان گفت : مطابق سنت همه ساله ، جشن گلریزان در مرکز استان و شهرستان بوانات برگزار گردید ، که با همت خیرین و نیکو کاران این شهرستان کمک دو میلیارد ده میلیون ریالی ، جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری شد .

مدیرکل زندانها و مدیر ستاددیه فارس افزود : ضمن تشکر از ریاست و کارکنان زندان شهرستان بوانات که با پیگری های مداوم و با هماهنگی و همکاری ریاست دادگستری و دادستان محترم شهرستان ، در پرپایی هرچه باشکوه تر این جشن معنوی اقدام نمودند .

اسحاق ابراهیمی با بیان این موضوع : که با حضور فرماندار و رهنمود های نماینده ولی فقیه شهرستان بوانات در جشن گلریزان آن منطقه باعث همراهی سازمان ها و نهاد های اداری و ترغیب و فرهنگ سازی اجتماعی ، در امر کمک به همنوع و آزادی سازی زندانیان جرایم غیر عمد  گردیده است .

مدیر ستاد دیه فارس اضافه کرد: همچنین روز ۲۷ ماه مبارک رمضان جشن بزرگ گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در مرکز فارس انجام می شود، ضمن اینکه این مراسم در ایام ماه مبارک رمضان در همه شهرهای استان اجرایی خواهد شد.

ابراهیمی در ادامه از خیران و نیکوکاران نوع‌دوست که همیشه یار و یاور ستاد دیه استان بوده و کمک خود را به حساب ستاد دیه استان (۱۱۹۹۱۱۹۹/۱٠) نزد بانک ملت بنام ستاد دیه استان فارس و شماره کارت(۶۱٠۴۳۳۷۹۷٠٠۳٠۹۶۱) نزد بانک ملت بنام ستاد دیه فارس واریز نمایند تا مثل همیشه با همت و کمکهایشان زمینه آزادی این افراد را هم فراهم کنند

 https://www.instagram.com/navidrahaei.fars

 http://www.farsipro.ir