ستاد دیه استان فارس
دوشنبه 22 تیر 1394
9:24
10546شرکت کارکنان ستاد دیه استان فارس در راهپیمایی روز قدس


شرکت کارکنان ستاد دیه استان  فارس در راهپیمایی روز قدس

 

مراسم راهپیمایی روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور اقشار مختلف مردم و همچنین حضورکارکنان زندانهای فارس و سایر دستگاه های قضایی و اجرایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان فارس؛ مراسم راهپیمایی روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور اقشار مختلف مردم و همچنین حضورکارکنان ستاد دیه و زندانهای فارس و سایر دستگاه های قضایی و اجرایی برگزار شد.

در این مراسم راهپیمایی، سیدحشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندانها و ریس هیات مدیره ستاد دیه فارس به همراه ، سیدرضا اسکندری مدیرعامل ستاددیه استان و فرمانده پایگاه مقاومت زندانهای استان ، قاسم اسکندری مدیر زندان مرکزی شیراز، اشکان کمالی رئیس بازداشتگاه مرکزی شیراز ، برزگری بیگی رئیس زندان شماره دو شیراز، رحیمی مدیرکانون اصلاح و تربیت و محمدی مدیرمجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز و پرسنل وظیفه شرکت کردند.

شرکت کنندگان در این مراسم با سردادن شعارهایی خشم و انزجار خود از رژیم صهیونیستی و همبستگی خود را با مردم فلسطین اعلام کردند و در پایان مراسم در مراسم باشکوه نماز جمعه شرکت کردند.

سیدرضا اسکندری مدیرعامل ستاددیه استان و فرمانده پایگاه مقاومت زندانهای استان شیراز در حاشیه این مراسم گفت: با توجه به اهميت روز جهاني قدس و لزوم اعلام همبستگي با ملت ستمديده و مظلوم فلسطين و آرزوي نابودي رژيم اشغالگر قدس، گروهي از ابواب جمعي زندان مركزي شيراز با در دست داشتن پلاكارد و سر دادن شعار در راهپيمائي روز جهاني قدس در شيراز شركت و با آرمانهاي امام راحل و مقام معظم رهبري تجديد ميثاق كردند.

همچنین کلیه شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی روز قدس و در نماز دشمن شکن جمعه شرکت کردند.