چهارشنبه 20 اسفند 1399
15:46
847برگزاری جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شیراز


با همت خیرین نیک اندیش جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شیراز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه فارس، در روزهای منتهی به سال نو به همت ستاددیه استان فارس و اداره کل ورزش و جوانان فارس و هئیت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی و جمعی از پیشکسوتان، قهرمانان و خیران با شعار "من آزادشده مهرعلی ام" با حضور سیدرضا اسکندری مدیرنمایندگی ستاد دیه فارس و عباس حاجی زاده مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان،سالاری معاون توسعه امور ورزش استان،غرقی رییس هیات پهلوانی وزورخانه ای، و تعدادی از مسئولین استانی در آکادمی پهلوانی و زورخانه ای با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی با حضور در گود زوخانه‌ به برپایی آیین‌های گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برگزار شد. 

در این مراسم که با اجرای ورزشکاران پهلوانی و زورخانه ای همراه بود مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال جهت این امر خیر اهدا شد.
سیدرضا اسکندری مدیر نمایندگی ستاد دیه استان فارس در حاشیه این مراسم گفت : دو برابر مبلغ اهدا شده در این مراسم نیز از طرف ستاد دیه استان به این مبلغ اضافه و با طی مراحل قانونی زمینه آزادی تعدادی زندانی جرائم غیرعمد فراهم می شود .
این آیین با همکاری خیریه وحدت حسینی ، موسسه خیریه بیرق وحدت ،ستاد دیه استان و با همت هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی فارس انجام و در پایان از ۱۰ خیر نیک اندیش استان با اهدا لوح سپاس تقدیر شد .